×

Things to do in Aegean


Ege Bölgesi, Türkiye'nin en popüler turistik destinasyonlarından biridir ve tatilcilerin yapabilecekleri birçok şey vardır. İşte Ege Bölgesinde yapabileceğiniz en popüler şeylerden bazıları:
    Tarihi yerleri ziyaret etmek: Ege Bölgesi, antik çağlardan kalma birçok tarihi yere ev sahipliği yapar. Bu tarihi yerler arasında Efes Antik Kenti, Bergama Antik Kenti, Milet Antik Kenti ve Afrodisyas Antik Kenti gibi yerler bulunur.
    Plajları keşfetmek: Ege Bölgesi, güzel plajlarıyla ünlüdür. Tatilciler, Bodrum, Çeşme, Kuşadası ve Fethiye gibi popüler plaj tatil merkezlerinde güneşin tadını çıkarabilirler.
    Adaları ziyaret etmek: Ege Bölgesi, birçok büyüleyici adaya ev sahipliği yapar. Bunlar arasında Muğla'da yer alan Marmaris Adaları, Ayvalık'taki Cunda Adası ve İzmir'in kıyısındaki Foça Adaları yer alır.
    Yelken yapmak: Ege Bölgesi, yelken yapmak için mükemmel bir yerdir. Çeşme, Bodrum ve Fethiye gibi birçok yerde yelken yapma fırsatı bulabilirsiniz.
    Doğal güzellikleri keşfetmek: Ege Bölgesi, doğal güzelliklerle doludur. Pamukkale Travertenleri, Saklıkent Kanyonu ve Ölüdeniz gibi yerler, doğal güzelliklerin tadını çıkarmak için harika yerlerdir.
    Yemeklerini tatmak: Ege Bölgesi, Türk mutfağındaki en popüler yemeklerin birçoğuna ev sahipliği yapar. İzmir köfte, midye dolma, kabak çiçeği dolması, zeytinyağlı yemekler ve deniz ürünleri, bu bölgenin mutfağındaki lezzetlerin bazılarıdır.
Bunlar sadece Ege Bölgesinde yapabileceğiniz birkaç şeyden bazılarıdır. Ege Bölgesi'nin zengin tarihi, güzel doğal manzaraları ve harika yiyecekleri ile dolu olduğunu unutmayın.

More
×
Price range
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Advanced Search{ $class.adwords->Write(1) }
 
See Details
{{hotel.zone}} Center: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Concept: {{ hotel.nasilbiryer }}
Guest Rating
{{hotel.avarage}}
Program Partner
Special Offer
{{hotel.specialoffers}}
Click for deals
{{hotel.fiyat_min.discount}}% discount
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} EUR
Closed Now

Properties Listing

Sıkça Sorulan Sorular

Ege bölgesindeki hangi oteller çiftler için en uygun?

Simurg Inn, Flag Suites Bodrum, 8 Oda Homes, Alachi Hotel yaz geceleri müthiş bir romantizm ile canlı oluyor atmosferleri... Tadını çıkarın.

Ege'de hangi oteller güzel manzaraya sahip?

Kartal Yuvası Otel, Renka Otel&Spa, Yenice Vadi Doğal Yaşam Köyü çarpıcı manzaralar ile nefesleri kesiyor... Daha fazla önerimiz için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Ege bölgesindeki hangi işletmeler aileler için en uygun?

Mavi Akvaryum Beach Hotel, Dorman Suites Hotel, Ziya Bey Konağı çocuklu aileler için çok sempatik bir tatil seçeneği. Chatto Hoel Tuzla, Blue Pier Hotel, Ağva Piccolo Mondo Otel kişisellik duygusunu taşıyan zevkli ve şık otellerimizden... Chatto Hoel Tuzla, Blue Pier Hotel, Ağva Piccolo Mondo Otel kişisellik duygusunu taşıyan zevkli ve şık otellerimizden... Daha fazla önerimiz için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Ege bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?

Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Ege bölgesindeki hangi oteller güzel kahvaltı servisine sahip?

Ferahi Evler, Petrino Gökçeada Kitchen&Hotel, Cunda Labris'in kahvaltıları mükemmel.Adı duyulmamış Ege otlarının şölenine tanık oluyorsunuz...

Ege bölgesindeki evcil hayvan dostu oteller hangileridir?

Markoyun Bungalov Kamp, Aeneas Hotel, Köşe Konak Otel evcil dostlarımızı kabul ediyor. Daha fazla önerimiz için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Ege bölgesindeki denize sıfır en iyi oteller hangileri?

İskelem Otel, Assos Terrace Hotel, Kotti Margot Beach Otel denize sıfır nefis manzara eşliğinde tatil yapabileceğiniz önerilerimizden. Daha fazlası için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Ege bölgesindeki şömineli oteller hangileri?

Kartal Yuvası Hotel, Ziya Bey Konağı, Ephesus Boutique Hotel, Moğla Taşhan Hotel şöminenin keyfine varabikeceğiniz yerlerden...

Ege bölgesinde villa kiralama ve dağ evi seçenekleri nelerdir?

Önerilerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ege bölgesindeki hangi oteller romantik?

Parna Otel, Alachi Hotel, Otel Sorbe, Cunda Sakin Otel holistik bir romantizm otellerinden. Daha fazla önerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ege bölgesinde yetişkin oteller hangileri?

Casa Margot Otel&Spa, Kayalar Blue Beach Hotel, Salonika Suites daimi bir dinginlik sunuyor.

Add to Favorites
Favorites