Sonbahar da Dağ Evi Kaçışları

Terra Villaları 4 farklı birimden oluşuyor;  Terra Punto, Terra Ultima, Terra Incognita, Terra Nova. Her villa farklı kod üzerinde olduğundan Gökova Körfezini farklı açılardan görüyor. Evler arasındaki ulaşım doğal geçişlerle sağlanıyor. Toplam arazide doğayı hiç bozmadan tasarlanmış olan villalarda olabildiğince ahşap kullanılmış ve herbirinin rustik olması amaçlanmış. Zeytin, incir, dut, portakal, armut, limon ve badem ağaçları Terra Villaları’nın bahçede ki ağaçlarından bazıları.  Ayrıca çevresi sakız, biber, meşe, palamut, piynar ve çam ağaçları ile bezeli.
 
Özellikle kış aylarında yani çok yumuşak ve ılıman kış aylarında etrafındaki yürüyüş yolları ve evlerdeki sıcak atmosfer ve şömine sıcaklığı çok hoş. Ayrıca kalabalığın çekilmiş olduğu Azmakbaşı restoranları ve Marmaris çok kolay ulaşılabilecek ve keyif alınabilecek yerler. Geyik Kanyonu, Ağla Köyü, Ula ve Çiçekli Yolu, Kaunos, Dalyan ve Ekincik Koyu, otantik Muğla veya Marmaris’in Selimiye, Söğüt ve Bozburun köyleri diğer günübirlik gezilecek yerler.
 
Çevresinde ki ulaşılabilecek  yerlere yakın olan Terra Villaları Kurban Bayramı, Christmas, Yılbaşı, toplu yaşgünü ve diğer kutlamalar ve uzun hafta sonları, balayı gibi tatillerde ve iş dünyasının yöneticilerine 2 günlük yeniden yapılanma kaçışlarında tercih edilebilecek ideal alternatiflerden biri. http://www.kucukoteller.com.tr/terra-villalari