Kelebekler Vadisi - Faralya Köyü - Villa Mandarin Hotel

KELEBEKLER VADİSİ - FARALYA KÖYÜ - VİLLA MANDARİN HOTEL

Baharı kucaklayan şu günlerde Villa Mandarin siz ve misafirlerinize doğa ile içiçe konforun tadını çıkartmaya davet ediyor.

 Yeşil doğa, masmavi gökyüzü ve renk cümbüşü denizimiz ile sizlerinde hem ruhları hemde bedenleriniz kış yorgunluğunu üstünüzden atabilir, canlanan doğa ile sizlerde inanin canlanacaksınız.

 Mandarin olarak sizlere tüm bu güzellikleri en bakir hali ile sunmayı vaad ettiğimiz gibi bu bakirlikte sizlerin rahat edebileceğiniz özenli mekanlarımızıda sunuyoruz.

 Mandarin Hotel dinlenmeye özlem duyan veya fiziksel aktiviteler yapmak isteyen herkes icin uygun bir lokasyonda yer almaktadır. Dileyen odasında jakuzi ve şömine keyfi yapabileceği gibi dileyende köyümüzün dünyaca ünlü Likya yolu yürüyüş parkurlarında doğanın ve egzersizin keyfini çikartabilir. 

Mandarin Hotel de günler size yetmeyebilir cünkü alternatifli gününüzü planlayabileceğiniz bir çok olanak çok yakınınızdadır.
    •    Köyümüzde bulunan ve dünyaca unlu Likya parkurlarında yürüyebilir,
    •    Yürüyüş mesafesinde ulaşabileceğiniz 4 adet doğal koyumuzda veya arac ile kısa sürede ulaşabileceğiniz Kıdrak/Olüdeniz plajlarında deniz keyfi yapabilir,
    •    Eger tarihi yerleri seviyorsaniz yine bir çok mekana günübirlik turlar yapabilir (Kayaköy / Üzümlü / Dalyan / Patara / Tlos / Saklıkent gibi)
    •    Günlük mavi turlar ile koyların ve denizin tadını cıkartabilir,
    •    Uzman hocalar eşliginde dalış veya Babadağ dan paraşüt ile atlayış yaparak anılarınıza unutulmaz kareler katabilirisiniz.
Mandarin ile ilgili sevgili misafirlerimizin aktarmış olduklari yorumlara sitemizde misafirlerimizin el yazıları ile ulaşabilir ve bizi size onlar belki daha güzel anlatabilir diye düşünüyoruz.

Kendine, cevresine, hayata özen gösteren sizleri birkac anı ve ön plana çıkarttıgımız değerlerimizi paylaşmak adına sizleri bekliyoruz.

Oda Sayısı : 8 oda
Kontak Kişi : Aysegul Nakkas
Telefon 1 : +90 252 642 10 02
Telefon 2 : +90 532 562 23 01

 

 

Adres : Faralya Köyü, Öludeniz/Fethiye/Muğla
Havaalanına Mesafe : 79