Kastamonu Uğurlu Konakları'nın Şömine Restoranında keyifli saatler geçirin!

Kastamonu Uğurlu Konakları'nın Şömine restoranı, kış aylarında sürekli yanan şöminesiyle, gecenizi geçirirken sizlere uzun ve keyifli saatler vaat ediyor.

Kastamonu’nun tarihi kent merkezinde bulunan, 150 yıllık geçmişiyle Uğurlu Konakları, aynı bahçe içinde yer alan iki binada 25 odasıyla hizmet veriyor. Günümüz modern yaşamının gereksinimlerini ve konforunu, geçmişin soluğunu hissederek yaşayabileceğiniz görkemli ve zevkli mekânlar sunuyor. Kahvaltı salonu ve lobi restoranın yanında, toplantı salonu olarak da kullanılabilen 70 kişilik “sera” restoranı da var. Restoranlar; açık büfe kahvaltı, yöresel Kastamonu yemekleri ve geleneksel Türk mutfağının lezzetleri ve mezeleriyle 365 gün hizmet veriyor.

1,5 dönümlük bahçesiyle şehrin kalbinde yer alan konaklar, Kastamonu Kalesi’nin muhteşem manzarasına sahip. 20 standart oda, 4 özel oda ve 1 engelli odası ile hizmet veren konağın odalarında lcd televizyon, wi-fi bağlantısı, 24 saat sıcak su ve oda servisi, çay kahve servis seti de var. Zemin katta, bir engelli odası standart oda özelliklerine sahip, tekerlekli sandalye ile rahatça kullanılabilir.

Telefon 1 : (366) 212 82 02
Telefon 2 :
(366 212 82 04
Web Adresi :
www.kucukoteller.com.tr/ugurlu-konaklari
Adres :
Hisarardı mah. Şeyh Şaban-ı Veli cad. No: 47-51 Kastamonu
Denize Mesafe :
85 km
Havaalanına Mesafe :
10 km
Yol Tarifi
İstanbul veya Ankara yolundan gelirken kent merkezine sapılır, ikinci ışıklardan sola dönülür, Sinanbey parkının yanından Şeyh Şaban-ı Veli caddesine sapılır, 250 metre kadar gidildikten sonra kaleyi gördüğümüz noktada, kalenin altında sol kolda konaklarımız bulunmaktadır.