James Bond 2013 Mayıs Ayında Fethiye Yacht Hotele Rezervasyon Yaptırdı

James Bond  2013 Mayıs Ayında Fethiye’ye Rezervasyon Yaptırdı

Daniel CRAIG James Bond’un son filmi Sky Fall’un çekimleri boyunca 5 gün konakladığı Fethiye ve koylarına hayran olduğunu her fırsatta röportajlarında dile getirip, çekimler süresince konakladığı Yacht Classic Hotel ‘e  filmin orijinal karelerinden imzalı fotoğrafını 2 ay sonra bir notla yolladı. Kaldığı sürece mekanın atmosferinden, yediği yemeklerin lezzetinden ve Fethiye’nin eşsiz koylarının güzelliğinden bahsederek otele ve ekibe bu unutulmaz tatil için çok teşekkür ettiğini belirtti. Bir markayla yan yana olmak için milyon dolarlar isteyen ünlü aktörün Yacht Classic hotel e yaptığı bu ince davranışı herkesi şaşırttı.

Yacht Classic Hotel’in yetkililerinden Daniel Crag’ in deniz ürünleri ve Akdeniz mutfağını tercih ettiği öğrenildi.

Daha sonra  Daniel Crag’in menejeri ile yapılan görüşmede 2013 Mayıs ayına kaldığı otelin aynı süitine ve ayrıca beş oda rezervasyon yaptığı öğrenildi. Dört gün boyunca otelde kalacak olan aktörün sonrasında otelin marinasına yanaşacak özel bir guletle Fethiye Göcek arası koyları gezeceği belirtildi.

Dünyada sayılı James Bond Hoteli arasına giren Yacht Classic Hotel yetkilileri ise artan ilgiden dolayı oldukça şaşkın.İngiliz müşterilerin yoğun talebiyle karşılaşan tesis   007 James Bond Penthouse süitin 2014 sezonuna kadar dolu olduğunu belirtti. Artan ilgiden talebe cevap vermekte  zorlanan otelin marina restaurantı  ise oldukça memnun.

Fethiye’nin tek butik otel belgeli  tesisi Yacht Classic Hotel’in sahipleri ise bir çok  ünlü ismi  ağırladıklarını  ancak rezervasyonlarla ilgili misafir gizliliği açısından hiçbir zaman isim ve tarih veremeyeceklerini açıkladı. 

Sezon :12 ay açık

Oda Sayısı :35 oda
Kontak Kişi : Muharrem Bozat
Telefon 1 : +90 252 612 50 67
Adres

Karagözler Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 24 Fethiye / Muğla

Web Adresi :