Caz müziği eşliğinde, caz temalı kurabiyeleri tatmaya davetlisiniz

Fonda, ünlü caz müziklerini dinlerken, hiçbir yerde tadamayacağınız cevizli, fıstıklı, fındıklı, susamlı birbirinden lezzetli ‘caz temalı kurabiyeleri’ yiyin…

Caz müziği eşliğinde, ‘caz temalı kurabiyeleri’ tatmaya davetlisiniz

Nişantaşı’nın en popüler otellerinden biri olan Jazz Hotel’ de; hiçbir yerde göremeyeceğiniz; cevizlisi, fıstıklısı, fındıklısı, susamlısı bulunan birbirinden lezzetli ‘caz temalı kurabiyeleri’ tatmaya davetlisiniz. Caz teması üzerine restore edilen ve fonda dünyaca ünlü caz parçalarının söylendiği Jazz Hotel ’in eşsiz sabah kahvaltısında , Sizleri fırından yeni çıkmış caz temalı kurabiyeleri, çay, filtre kahve eşliğinde tatmaya bekliyoruz. Otele geldiğinizde, görsel ve işitsel caz şöleni ile hem ruhunuz, hem de çok leziz caz kurabiyeleriyle ile mideniz bayram edecek. Ayrıca Sizleri başka diyarlara götürecek.

Rezervasyon için, 0212 296 30 02 nolu telefonu arayabilirsiniz.

www.jazzhotel.com.tr

Facebook'ta Takip Etmek için: www.facebook.com/jazzhotel

Ayrıca; Caz severlerin keyifli bir konaklama yaşadığı Nişantaşı Jazz Hotel’ de; her bir lüks odada (John Coltrane, Ella Fitzgerald, Duke Ellington, Billie Holiday, Louis Armstrong gibi) isimleri verilen caz sanatçılarına ait müzik yayını, konser fotoğrafları ve posterleri bulunuyor.