CASA LAVANDA DARPHIN SPA - Şile, İstanbul

Doğayla baş başa, sakin, huzurlu, kaliteli ve yalın bir dinlence... İstanbul’dan yalnızca 45 dakikada ulaşılabilen, Şile’ye bağlı Ulupelit Köyü’ndeki Casa Lavanda Boutique Hotel, 18 bin metrekare yeşil alanı, en ince detayları düşünülmüş, birbirinden farklı 13 odası ve uzman terapistlerce prestij Aromaterapi markası Darphin'in bakım ve masajlarının sunulduğu CASA LAVANDA DARPHIN SPA’sı ile misafirlerini hafta içi ve hafta sonları butik hizmet anlayışı ile ağırlıyor.

Türkiye’nin en iyi balayı otelleri arasında gösterilen Casa Lavanda ayrıca eşsiz bir peyzaja sahip bahçesinde 600 kişiye kadar çok özel masal tadında davetlere ve düğün organizasyonlarına; çok amaçlı her biri şömineli olan toplantı odalarında 250 kişiye kadar iş toplantılarına ev sahipliği yapıyor. Kışın Şömine başı keyfi sürebileceğiniz Lounge ve Casa Lavanda Restaurant ise, Şef Emre Şen’in çok özel gurme mutfağı ile lezzet severler için çekim noktası konumunda bulunuyor.

Telefon 1 : +90 216 736 56 41
Telefon 2 :
+90 216 736 56 40
Web Adresi :
www.kucukoteller.com.tr/lavanda-otel
Adres :
Seçkin sok No:2 Ulupelit köyü - Şile / İstanbul
Denize Mesafe :
20 km
Havaalanına Mesafe :
25 km
Yol Tarifi
Ümraniye IKEA-Şile otoyol ayrımından Çekmeköy, Ömerli, Şile istikametinde devam ediniz. 32 km. sonra solunuzda Gözlemeciler göreceksiniz. Üvezli / Ulupelit çıkışından ayrılın, Yeşilvadi'den geçerek, Kalealtı'ndan sağa Ulupelit'e devam ediniz.5 km sonra Ulupelit'te olacaksınız. Casa Lavanda tabelalarını takip ederek bize ulaşabilirsiniz.