Baldan Suites Bozburunda Gündüz güneş ve deniz, gece yıldız ve yakamoz devamlı misafir

Baldan Suites Bozburun Marmaris

Arkası dağ, önü deniz, adeta saklanmış bir tatil mabedi… Öyle bir saklanmış ki doğa ananın koynuna, öyle yürüyüp gidemezsin… Ya kuş olup uçmalı buraya ulaşmak için, ya balık olup yüzmeli…

Evet, otelin kara yolu yok. Ancak onlar sizi, kendi deniz vasıtaları ile Bozburun Limanı'ndan memnuniyetle karşılıyor ve dünyada sayılı güzellikteki bir denizin üzerinde, cennetin ilk dakikalarını yaşamaya başlatıyorlar…Unutulmayacak bu tatil sizin seçiminiz…

Eşsiz deniz ve doğa manzarasına sahip geniş teraslar ve özel banyosundan odaya açılan jaluzi sistemli pencere, denize kadar bir görüş sağlar.

Bol çeşitli taze Ege balıkları ve otları ile, her çeşit zevke hitap edebilecek seçenekleriyle restorandan lezzet taşmaktadır.

Otel 2012 yılında tamamlanmış olup, ilk merhabadan son hoşça kala kadar, konfor ve hoşnutluğunuz için tüm gerekenler en ince detayına kadar düşünülmüş. Gündüz güneş ve deniz, gece yıldız ve yakamoz devamlı misafirleri. Gerçek sessizliği burada duyabilir, en güzel doğa seslerine burada doyabilirsiniz. Dokunulmazlık, ulaşılmazlık, konfor, keyif ve lezzet, hepsi size dair.
 

Kontak Kişi : Murat Akbal
Telefon 1 : +90 252 456 2027
Telefon 2 : +90 537 354 1544
Adres :

Bozburun mevkii, Marmaris - Muğla

Denize Mesafe : Denize Sıfır
Havaalanına Mesafe : 150 KM
Diğer Bozburun Otelleri için tıklayın.


Otelimize evcil hayvan kabul edilememektedir.
12 yaşın altında misafir kabul edilememektedir.