Alaçatı Alura Otelde Gastronomik serüvenler yeniden başlıyor

Tatil Cennetinin Tatlı Perisi Alura'yla bu yaz yine asla unutulmayacak ve tadı damağınızda kalacak gastronomik serüvenler başlıyor. Misafirlerine verdiği her serviste gusto, zerafet ve keyfin buluştuğu yerde hizmet veren Alura Hotel, 2014’de de Alura dostları için çok özel programlar organize etmeye devam ediyor.

Alura’nın cennet bahçesinde düzenlenecek Alura şarapları tadım günleri ve Alura yöresel tatlar atölyesinden ve ziyafet gecelerinden, Çeşme’nin en masalsı bölgelerinden Ovacık’da keyfe kanatlanacağınız, Alura’nın seçtiği peri masalı tadı veren çok özel bağ evlerinde kalplerde hayatınızın en özel tecrübesi olarak kalacak şarap tadım, özel lezzet geceleri ve atöleylerine kadar Alura yine dostları için Çeşmeyi unutulmaz kılacak her detayı düşündü.

Tatil Cennetinin Tatlı Perisi Alurayla bu yaz yine Alaçatı ve Çeşme'yi hem yöresel bir lezzet, hem de bir dünya vatandaşı ve seyyahının bu yöreye getirdiği çok farklı bir solukla harmanlanmış sofistike bir gastronomik macera olarak yaşamak için 0532 301 6841 numaralı telefondan Alura’ya ulaşabilirsiniz.

Alura Hotel web Adresi: www.alurahotel.com

Diğer Alaçatı Otelleri için www.kucukoteller.com.tr/alacati-otelleri.html linkini ziyaret ediniz.