×

Kartalkaya Hotels

Son yılların gözde kayak merkezlerinden Bolu Kartalkaya’da her geçen yıl artan turist sayısı ile birlikte oteller de artmaya başladı. İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlere yakınlığı ile de kış mevsiminde haftasonu...

kaçamakları arasında bulunan. Kartalkaya’da çok sayıda konaklama tesisi bulabilirsiniz. Aralık ayından nisana kadar, yaklaşık 5 ay kayak sezonunun sürdüğü Bolu Kartalkaya’da çok sayıda Kartalkaya oteli ve butik oteli mevcut. Kayak yapmanın yanı sıra size doğa ve orman yürüyüşleri gibi pek çok farklı alternatifler de sunan Kartalkaya otelleri, uygun fiyatları ile bütçenizi de sarsmayacak. Dağın zirvesinde konumlanmış Kartalkaya butik otellerinin dışında, ormana ve yaylalara yayılmış yayla evi şeklinde butik otellere de rastlayabilirsiniz. Akşam eğlenceleri, kayağın yanı sıra sundukları çok sayıda farklı aktivite ile kış sezonunda pek çok turisti ağırlayan Kartalkaya otellerinde konakladığınızda, mutfaklarındaki ustaların ellerinden çıkan lezzetlerle de büyüleneceksiniz. Bu kış hafta sonu kaçamaklarınızı Bolu Kartalkaya’da geçirmek isterseniz, Kartalkaya otellerinin uygun fiyat seçeneklerini ve erken rezervasyon imkânlarını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

More
×
Price range
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Advanced Search{ $class.adwords->Write(1) }
 
See Details
{{hotel.zone}} Center: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Concept {{ hotel.nasilbiryer }}
Guest Rating
{{hotel.avarage}}
Program Partner
Special Offer
{{hotel.specialoffers}}
Click for deals
{{hotel.fiyat_min.discount}}% discount
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} EUR
Closed Now

Hotels Listing

Sıkça Sorulan Sorular

Kartalkaya'da hangi kayak otelleri aileler için en uygun?

Golden Key Kartalkaya; konforlu yataklar, kaz tüyü yorganlar, özel yapım battaniyeler, kolalı yatak örtüleri ile ailelerin rahatlıkla konaklayabileceği bir yer. Bütün övgüleri hak ediyor.

Kartalkaya bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?

Otel fiyatları için sitemizi incelebilirsiniz.

Kartalkaya'da kalmak için en iyi kayak oteller hangileri?

Golden Key Kartalkaya; ünlü mimar Lea Invent tarafından tasarlanmış özel bir seçki adeta Odaları klasik yayla evi ve lodge tipolojilerinin modern bir yorumu olmuş. Tadını çıkarın.

Kartalkaya'da hangi kayak oteller güzel kahvaltı servisine sahip?

Golden Key Kartalkaya; kahvaltısı bir şölen! Menü İtalyan ve Türk mutfağı ağırlıklı.

Add to Favorites
Favorites