Editörümüz Bu Haftasonu Sapanca da...

Bu güzel bahar aylarının keyfi nerede çıkar diye düşündük ve bu hafta sonu rotamızı Sapanca’ya çevirdik. İstanbul ve Bursa gibi iki büyük şehre de yaklaşık iki saat uzaklıktaki bu cennet köşesi, enerjinizi yenilemenin yanında sizi, yazın o beklenen tatiline hazırlayacak bir durak.

Sapanca, göl kenarında ve yeşillikle içinde güzel bir ilçe. Büyükşehirlere nazaran oldukça sakin ve huzur dolu. Göl kenarında ya da ağaçların içinde yapacağınız her yürüyüş, yorgunluğun aksine size enerji verecek ve kendinizi daha da dinç hissedeceksiniz. Çünkü havası tertemiz ve oksijen sizi her an yenileyecek. Alın hamağınızı ve kitabınızı, gölün kenarında keyif yapın; size eşlik eden tek ses doğanın sesi olsun.

Piknikler planlayın sevdiklerinizle birlikte ve toprağa bırakın tüm stresinizi. Maşukiye’yi mutlaka görün, kendinize bir gezi planı hazırlayın. Göl kıyısındaki Kırkpınar’a gidin. Gölün kenarındaki restoranlarda yemek molası verin. Gölde tekneyle ya da kanoyla gezintilere çıkın. Hatta hava sıcaksa gölde yüzebilirsiniz bile. Dolu dolu geçirin hafta sonunuzu, inanın hiç yorulmayacaksınız. Temiz hava ve doğa sizin tarafınızda çünkü!

Sapanca otelleri için tıklayın!

www.kucukoteller.com.tr/sapanca-otelleri.html