Alanya tatiliniz için 2 otel önerisi

Yaz tatilinin gözde merkezlerinden Antalya’nın en popüler ilçelerinden Alanya; güneşin içinizi ısıttığı, çam kokularının sizi sarmaladığı ve mavinin her tonunun gözler önüne serildiği bir cennet köşesi. Plajları deseniz sapsarı ve tertemiz kumları ile plaj keyfinizi doruklara çıkartıyor ve artık tatilden beklentilerinizi bir üst seviyeye taşıyorsunuz.

Sırtını Torosların çam ağaçlarına yaslamış, önüne de muhteşem Akdeniz manzarasını almış Alanya; huzur ve eğlenceyi aynı anda barındırıyor. Sabahları huzurla uyanacağınız, çam ağaçları arasındaki butik otelinizin muhteşem manzaralı restoranında taptaze ürünlerle kahvaltı yapacağınız bir güne başlıyorsunuz. Plajda huzur ve güneş eşliğinde geçen günü isterseniz keyifli tekne gezileriyle şenlendirebilirsiniz. Lezzetli yemekler ve köpüklü kahvelerle bölünen gün, akşam rıhtımda yakamozlara karşı balık ve zeytinyağlı mezelerle sürüyor. Ancak eğlence tutkunları için gece daha yeni başlıyor ve eğlenceli gece kulüplerinde sabahın ilk ışıklarına kadar müziğin ve eğlencenin doruklarına ulaşıyorsunuz.

Alanya’da her geçen yıl yeni konaklama tesisleri açılıyor. Bu tesislerin en gözdesi de butik ve küçük oteller. Hem kaliteli ve konforlu konaklamanın hem de eşsiz ve dikkat çekici mimarileri ile görsel şölenin diğer adı butik ve küçük oteller, Alanya tatilinizi daha keyifli hale getirmek için yeni adresiniz olacak. İşte Alanya tatiliniz için en güzel 2 otel önerisi: www.kucukoteller.com.tr/alanya-otelleri.html

Etiket: Alanya Otelleri - Alanya Butik otelleri